Ga naar de inhoud

Inzameling klein chemisch afval

vrijdag 6 oktober 2017

Volgende week (9 t/m 13 oktober) wordt klein chemisch afval ingezameld op de volgende locaties.

 

Maandag 9 oktober

Odoornerveen  

08.30 – 08.50  Lange Brug

08.55 – 09.15  Scholtensbrug

09.20 – 09.35  Boermabrug

Klijndijk            

09.45 – 10.15  Visserstraat – Wanstraat

Odoorn              

10.30 – 11.00  Hoek Gentiaan – Bente

11.05 – 11.40  Kruiswerkgebouw Langhieten

11.45 – 12.25  Sportzaal

12.30 – 13.00  Ned. Herv. Kerk Valtherweg

Exloo                 

13.15 – 13.45  Marktplein Zuiderhoofdstraat - Schoolstraat

13.50 – 14.15  Splitsing J.Schoenmakerlaan – Westeresweg

14.20 – 14.45  Cederlaan

14.50 – 15.15  Splitsing Fabrieksstraat – Hoofdstraat   

 

Dinsdag 10 oktober

Valthe               

08.30 – 08.50  Splitsing Kampweg – Hoofdstraat

08.55 – 09.30  Dorpshuis

09.35 – 10.00  ’t Perron

Valthermond     

10.15 – 10.45  ’t Veurhof

10.50 – 11.15  72e Laan

11.20 – 12.15  ‘t Brughuus

12.20 – 13.00  Doorsnee

13.05 – 13.30  12e Laan

13.35 – 14.00  Vml. basisschool Valthermond-Oost

Zandberg          

14.15 – 14.45  Bij de RK-kerk

                           

Woensdag 11 oktober

Boermastreek  

08.30 – 08.50  Boermastreek nr. 12

Exloërveen       

08.55 – 09.10  Exloërveen, kruising 1e Exloërmond

1e Exloërmond 

09.15 – 09.30  Huisnr. 28

09.35 – 10.00  De Badde

10.05 – 10.15  Huisnr. 99

2e Exloërmond 

10.30 – 11.00  Zuiderdiep 403

11.05 – 11.30  Zuiderdiep 325

11.35 – 12.00  Cafe/Restuarant Spa

12.05 – 12.45  Brandweerkazerne

12.50 – 13.30  Middenlaan, bibliotheek

13.35 - 14.00  De Hunsowhal

14.05 – 14.30  PCB De Wegwijzer, H. Tiesingstraat

14.35 – 15.00  Dorpshuis De Kiel’n

                           

Donderdag 12 oktober

Drouwen           

08.00 – 08.10  Basisschool Drouwen

08.10 – 08.20  Tiekamp

Borger              

08.30 – 08.45  Kruising Bargakkers-Noordes-Hofakkers

08.50 – 09.05  Splitsing Molenplaatsweg-Kampakkers

09.10 – 09.25  Splitsing Marslandenweg – Ambachtsstraat

09.30 – 09.45  Kruising Brinkstraat – Kleine Brinkstraat

09.50 – 10.05  Torenes

10.10 – 10.25  Blok Hoofdstraat

10.35 – 10.50  Kruising Vuistbijl – Hamerbijl

10.55 – 11.10  Splitsing De Slieten – De Deel

11.15 – 11.30  Splitsing Het Gebint – De Deel

11.35 – 11.50  Splitsing De Hilde – De Kubbing

11.55 – 12.10  Sporthal De Koel

12.15 – 12.30  Kruising Hunzedal –Schultestraat – Markestraat

12.35 – 12.50  Splitsing Hunzedal – Dingspil

12.55 – 13.10  Splitsing Hunzedal – Markestraat

13.15 – 13.30  Waardeel 23

13.35 – 13.50  Rozendael middelste woonerf

13.55 – 14.10  Kruising Eeserstraat –Westdorperstraat

14.15 – 14.30  Splitsing Julianastraat – Harm Tiesingstraat

14.35 – 14.50  Splitsing B. Beinsstraat – Oosterheem

14.55 – 15.10  Splitsing Beatrixstraat – Irenestraat

15.15 – 15.30  Splitsing Westeresstraat – De Wieten

Buinen              

15.35 – 15.50  Hotel Hartlief

15.55 – 16.10  De Lijnstukken

16.15 – 16.30  Splitsing Hoofdstraat – Eilandenweg

                           

Vrijdag 13 oktober

Bronneger        

08.00 – 08.10  Splitsing Stobbenweg – Dorpsstraat – Buinerstraat

Bronnegerveen         

08.15 – 08.25  Dorpsstraat

Drouwenerveen        

08.30 – 08.45  Vml. basisschool

Drouwenermond       

08.50 – 09.00  Kruising Dr. Mondenweg – Verbindingsweg

09.05 – 09.15  Vml. Basisschool

09.20 – 09.35  Splitsing Zeelandstreekje –Zuiderdiep

Nieuw-Buinen   

10.00 – 10.15  Splitsing Begoniastraat

10.20 – 10.35  Parkeerplaats Chrysantstraat 121

10.40 – 10.50  Overgang Chrysantstraat – Kalmoes

10.55 – 11.10  Valkruid

11.15 – 11.30  Kruising Linnaeuslaan – Rozenlaan

11.35 – 11.50  Vml. basisschool Parklaan, Primulastraat

11.55 – 12.10  Kruising Floralaan – Rozenlaan

12.15 – 12.30  Hoek Floralaan – Vijverlaan

12.35 – 12.50  Kruising Beukenlaan – Sportlaan

12.55 – 13.10  Splitsing Esdoornlaan – Noorderdiep

13.15 – 13.30  Vml. basisschool Wilgenlaan

13.35 – 13.50  Gereformeerde Kerk Zuiderdiep 345

13.55 – 14.10  Basisschool Zuiderdiep 159

Buinerveen       

14.20 – 14.35  Basisschool Zuiderdiep 3

Ees                    

14.50 – 15.05  Dorpshuis Schoolstraat 4

Eeserveen        

15.15 – 15.30  Vml. Basisschool Brammershoopstraat 16

Westdorp          

15.40 – 15.55  Brink